Seznamte se s naším senior recruiterem Zdendou

Zdeněk je zkušený recruiter, který v HR pracuje již 8 let – z toho celé 4 roky pro OKIN Facility. Za tu dobu poznal dokonale celou firmu, její procesy a řízení. I z tohoto důvodu je to ten správný člověk, který vám pomůže nahlédnout do zákulisí našeho každodenního fungování. Na náboru Zdeňka baví hlavně rozmanitost činností, se kterými se v rámci své práce potkává. V jeho denním harmonogramu najdeme vše od administrativy, přes obchod až po marketing. Užívá si především různorodost pozic a široký rozsah lokalit napříč celou Českou republikou. Volný čas rád tráví s rodinou a nepohrdne dobrým vínem.
Pokud Zdeňka chcete lépe poznat ještě dříve, než se mu ozvete, přečtěte si tento krátký rozhovor.

Zdeněk Kaše

"Přijímacím procesem u nás projdete s úsměvem na tváři. Postaráme se o to v našem HR oddělení. Sázíme totiž na komunikaci a lidský přístup."


V čem je podle tebe nábor pro OKIN Facility jiný?

Jednoznačně to je rozmanitost pozic, což je pro mě na jednu stranu vítanou výzvou, na tu druhou to občas můžou být pro recruitera "nervy". Každá pozice je díky specifičnosti dané zakázky a lokality v podstatě výjmečná.

Jakou nejzajímavější či nejnáročnější pozici jsi nabíral?

Jako headhunter jsem hledal datového analytika a zrovna na něj nikdy nezapomenu. Byl to patrně ten nejtechničtější typ člověka, jakého jsem kdy potkal. Podle satelitu měl snad řízený i nástup do výtahu. 😊 Každopádně dodnes jsme spolu v kontaktu. Těžké bývají hlavně pozice, které se dlouhodobě nedaří obsadit kvůli nedostatku vhodných kandidátů. To pak vzniká velký tlak, protože pokud nenajdeme vhodného kandidáta, může to ohrozit celou zakázku.

Zdendův TIP

"V životopise nebo na pohovoru vypíchněte to nejpodstatnější a hledejte společné body s pracovní pozicí, která vás zajímá. A sledujte naše HR webovky Poznej OKIN Facility."

Na jakém nejneobvyklejším místě jsi dělal pohovor?

Určitě to bylo ve výrobní společnosti pro pálené tašky – jednalo se o britskou firmu, která dělala pohovory na technické pozice přímo ve výrobě. Takže jsme si s kandidáty povídali vedle van s kyselinou a spuštěných CNC strojů. A výjimkou nejsou například ani čerpací stanice – to když má kandidát v autě GPSku a současný zaměstnavatel by v případě běžného pohovoru třeba v některé z našich budov mohl přijít na to, že zaměstnanec má "zaječí úmysly". 😊 Zkrátka všechno jde, když se chce!

Na co se tento rok pracovně nejvíc těšíš?

Baví mě rozjezd nových zakázek, tento rok je to zakázka v Karlovarské kraji, který je mi velmi blízký. Jde o jedinečný projekt z oblasti automotive zaměřený na autonomní vozy, ke kterému vedla hodně dlouhá, ale nakonec úspěšná cesta. Aktuálně máme za sebou také náročný audit včetně nastavení vnitřních systémů, takže se hlavně těším, že do konce roku mě čeká snad už jen nábor.

Chcete vědět, jak v OKIN Facility probíhá

NÁBOROVÝ PROCES?

Kontakty

Zdeňkův email

Zdeňkův telefon

Volná místa v OKIN Facility

Facebook OKIN Facility

Zdeněk Kaše
Zdeněk je samozřejmě také na Linkedinu